Our bestseller. Patrol flashlight with dual switches!Learn more

Free delivery from 99,00 $

04 styczeń 2021

Latarki w zimie Latarka to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu, garażu, samochodu. Przydaje się podczas nieprzewidzianych sytuacji, kiedy brakuje dostępu do źródła światła. Jednak to również obowiązkowy sprzęt hydraulika, budowlańca i "złotej rączki". Nie sposób pominąć strażaka, rowerzysty i grotołaza, którzy wpierają się już sprzętem profesjonalnym, znacznie ułatwiającym wykonanie czynności z wykorzystaniem obu rąk.

Latarki Led - jak wybrać dobrą latarkę?

Wybierając odpowiedni sprzęt należy przeanalizować kilka aspektów: Czy potrzebuję światła skupionego czy rozproszonego? Jak często będę używał latarki? W jakich warunkach ma pracować urządzenie? Czy rozmiar latarki jest dla mnie istotny? Jak ma być zasilana latarka? Czy istotny jest czas pracy urządzenia? Czy ważna jest dla mnie barwa światła? Odpowiedzi na te pytania z pewnością ułatwią wybór właściwego sprzętu. Należy bowiem mieć na uwadze, że parametry latarki należy dostosować do wymagań i potrzeb użytkownika. Jednym z ważniejszych kryteriów, jest również sposób, w jaki latarka ma służyć użytkownikowi. Stąd pojawia się pytanie: latarka ręczna czy kątowa?

Latarka ręczna - cechy charakterystyczne

To sprzęt pomocny...każdemu. Tak naprawdę latarka ręczna przyda się w każdym domu. Zaletą urządzenia jest z pewnością jego mobilność. Dzięki temu można zawsze je mieć przy sobie i wykorzystać w dowolnym miejscu. Pewna konstrukcja i dostosowanie do wymogów użytkowników pozwala na wszechstronne wykorzystanie latarek ręcznych nawet w trudnych warunkach. Wytrzymałe, idealne do pracy w ekstremalnych warunkach, odporne na wstrząsy i upadki. Doskonale leżą w dłoni, a trwały materiał chroni je przed uszkodzeniami. Wysoka jakość tworzywa dodatkowo zabezpiecza całą elektronikę wewnątrz, dzięki czemu latarki ręczne są żywotne i służą długie lata.

Latarka kątowa - cechy charakterystyczne

Latarki kątowe to uniwersalny sprzęt, który pozwala w pełni wykorzystać możliwości sprzętowe. To urządzenia, które można postawić w dowolnym miejscu lub przyczepić do odzieży za pomocą klipsa. Latarki kątowe dostarczają światło rozproszone i punktowe. Oferują często dodatkowe funkcje, jak czerwone światło S.O.S. Większość tego typu urządzeń jest również zaopatrzona w magnes, dzięki czemu pozwala uwolnić ręce. To nie tylko wytrzymała obudowa, ale również doskonały zasięg światła. Ustawienie latarki pod kątem to same zalety. Jest to szczególnie istotne, kiedy lampkę trzeba ustawić na płaskiej powierzchni. Pozwala to na idealne dopasowanie źródła światła.

EDC Cyclope II 600 lm - sprzęt niezbędny w każdym domu

Wielofunkcyjna latarka czołowa Cyclope II to wygodny sprzęt, który umożliwia wszechstronne umiejscowienie. Posiada bowiem specjalny klips, który ułatwia montaż sprzętu przy kieszeni czy kurtce. Cztery tryby pracy, światło o mocy 600 lm i oczywiście możliwość założenia jej na czoło to duże zalety urządzenia. Mała i poręczna rzecz, która zajmuje niewiele miejsca, a jest niezwykle przydatna.

Przejdź do produktu

Sunscan 5.2 500 lm - pomocnik w każdym warsztacie

Latarka warsztatowa inspekcyjna CRI Sunscan 5.2 to urządzenie pracujące w dwóch trybach wydajności. Jest wytrzymała, a obudowa gwarantuje jej szczelność zarówno przed wodą, jak również przed zanieczyszczeniami. Posiada możliwość regulacji kąta nachylenia. To dodatkowa zaleta, kiedy trzeba uwolnić ręce i postawić lub powiesić latarkę. To również wygodne i szybkie ładowanie oraz wyjątkowa żywotność i trwałość.

Przejdź do produktu

M - Fire AG EX Zone 0 - latarka do zadań specjalnych

To już flagowe urządzenie firmy Mactronic. Doskonałe światło o mocy 323 lm, które świeci na odległość 288m oraz specjalna wodoodporna ochrona to niewątpliwe zalety latarki. 4 baterie zasilające pozwalają na pracę przez 13 godzin nawet w strefach zagrożonych wybuchem. Dzięki specjalnym mocowaniom można szybko uwolnić obie ręce, dlatego to sprzęt szczególnie polecany dla strażaków.

Przejdź do produktu

Flagger 500 lm - mały pomocnik o wielkim zasięgu

Latarka sygnalizacyjna Led to małe i poręczne urządzenie, które potrafi wygenerować moc 500 lm. Niewielkie rozmiary i waga oraz doskonałe oświetlenie obiektów oddalonych nawet o 150 m to główne zalety urządzenia. Wygodne mocowanie pozwala na wszechstronne jej użytkowanie. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom można ją przymocować nawet do kieszeni koszuli.

Przejdź do produktu