Nowości w ofercie MACTRONIC! SPRAWDŹ

Darmowa dostawa już od 99,99 zł

Wiele aktywności wymaga dobrego oświetlenia, które gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo. Szczególnie okres jesienno-zimowy skłania do zaopatrzenia się w wysokiej jakości, mobilne światło. Niezależnie od tego czy jesteś policjantem, żołnierzem, strażakiem, a może mechanikiem. Czy szukasz latarki na polowanie, do zadań specjalnych, sportu, turystyki aktywnej lub uniwersalnego modelu na co dzień. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć szeroką gamę produktów idealnie dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb. Opierającą się na najwyższych standardach. Zarówno w zakresie innowacji, doboru materiałów, technologii, jak i zrównoważonego rozwoju. Zaczynając od latarek czołowych, warsztatowych, rowerowych po największą gamę latarek ręcznych.

Stawiamy tylko na pewne konstrukcje i rozwiązania. Oparte na badaniach i analizach potrzeb potencjalnych użytkowników. Dzięki temu latarki ręczne Mactronic spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających z was. Każda latarka została zaprojektowana pod kątem specjalistycznych zastosowań. Przykładowo ładowalna Mactronic PATROL CHARGER + jest idealna do pracy w warunkach ekstremalnych. Lekka, przemysłowa latarka DURA LIGHT świetnie sprawdzi się podczas wymagających zadań w fabrykach. NIGHT HUNTER jest doskonałym partnerem polowań, a popularny model SNIPER 3.3 wspomoże wszelkie prace domowe. Wszystkie posiadają jednak szereg cech wspólnych, które stanowią o ich wysokiej jakości.

Często latarki ręczne używane są w trudnych warunkach. Gdzie wstrząsy, upadki, kontakt z wodą czy pyłem jest na porządku dziennym. Dlatego tak ważna jest wytrzymała, funkcjonalna konstrukcja zapewniająca odporność, ale i  komfortowe trzymanie. W swoich modelach stosujemy najwyższej jakości materiały. W połączeniu z ergonomicznym profilem chronią one przed niekorzystnymi czynnikami oraz wszelkimi uszkodzeniami. Odpowiednio zabezpieczają zaawansowaną elektronikę, gwarantując długą żywotność latarek. Niezależnie czy obudowa zrobiona jest z aluminium anodyzowanego jak w latarce BLACK EYE, czy tworzywa sztucznego w DURA LIGHT 2.3. Dodatkowo niektóre modele w tym  Mactronic M-FIRE 03, posiadają tak zwany ATEX. Czyli spełniają wymagania dotyczące produktów przeznaczony do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem.

Przeglądając naszą ofertę zapewne zauważysz, że już dawno tradycyjne żarówki zostały wyparte przez znacznie mocniejsze i bardziej wydajne diody LED. To dzięki nim latarki ręczne Mactronic mogą świecić wiele tysięcy godzin dając przy tym jasny, biały strumień światła. Może on być ciepły, naturalny lub zimny. I zwykle w połączeniu z odpowiednio profilowaną soczewką oraz odbłyśnikiem zapewnia maksimum mocy i duży zasięg, przy zachowaniu niewielkich wymiarów latarki. Wśród takich modeli znajduje się Mctronic BLACK EYE, SNIPER, EXPLORER czy taktyczny DEFENDER 02. Polecamy również niesamowicie mocną latarkę ręczną Mactronic BLITZ K12. Ten "potwór" posiada, aż 11600 lm! Warto jednak pamiętać, że nie liczy się tylko moc latarki, ale też jej stosunek do czasu działania. Optymalny strumień światła i jego płynna regulacja stanowi bowiem idealne rozwiązanie. Pozwala dopasować oświetlenie i długość pracy latarki adekwatnie do indywidualnych preferencji.

Długi czas działania latarki ręcznej jest jej wielkim atutem. Dlatego też, większość naszych modeli posiada kilka trybów pracy oraz stabilne źródło energii. Aby zwiększyć komfort użytkowania naszych ręcznych latarek postawiliśmy na dwa sposoby zasilania. Bateryjny i akumulatorowy. Część latarek, w tym BLACK EYE, SNIPER 3.3 czy DURA LIGHT 2.3 zasilana jest na pojemne akumulatory z możliwością ładowania bezpośrednio w latarce. Przy pomocy wbudowanego gniazda USB. Niektóre, jak PATROL CHARGER + posiadają stację ładującą z możliwością zamocowania do ściany lub oddzielną ładowarkę - NIGHT HUNTER 02. Możliwość wielokrotnego ładowania tych latarek nie tylko wpływa korzystnie na aspekt ekonomiczny, ale również środowiskowy. Minimalizujesz problem utylizacji zużytych ogniw. Szczególnie, gdy zamierzasz używać modelu na co dzień. Niekiedy jednak zdarzają się sytuacje, gdzie model akumulatorowy się nie sprawdzi. Wtedy warto sięgnąć po latarkę ręczną zasilaną tradycyjnymi, łatwo dostępnymi bateriami. Jak SNIPER czy EXPERT 03.

Jeśli poszukujesz najlepszego kompromisu między ceną i jakością jesteś w dobrym miejscu. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród setek popularnych latarek ręcznych naszej marki. Modele bateryjne, akumulatorowe, taktyczne, przemysłowe, EDC, ratunkowe, warsztatowe czy myśliwskie. Każda wysokiej jakości i bardzo poręczna. Niewrażliwa na upadki, niskie temperatury czy wodę. Latarki Mactronic świetnie sprawdzą się podczas wszelkich aktywności po zmroku i nie tylko.