Nowości w ofercie MACTRONIC! SPRAWDŹ

Darmowa dostawa już od 99,99 zł

Potrzebujesz profesjonalnego oświetlenia pozwalającego doświetlić cel w dalekiej odległości? Chcesz zakupić sprzęt ułatwiający przeprowadzenie akcji w nocnych warunkach? Jesteś pracownikiem służb mundurowych? Wędkarzem? Potrzebujesz przenośnego, punktowego oświetlenia hali przemysłowej? A może posiadasz duży teren, który trzeba patrolować? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wydajny reflektor typu szperacz. Poręczne, przenośne źródło światła, zapewniające silny strumień skierowany w pożądanym kierunku. Nadający się idealnie do użytkowania podczas inspekcji, prac konserwatorskich, wszelkich akcji ratunkowych czy działań na otwartych przestrzeniach. Niezależnie od panujących warunków pogodowych czy pory dnia. 

Zaawansowana konstrukcja i wysokiej jakości komponenty użyte do budowy szperaczy marki Mactronic zapewniają ich długą żywotność. Nawet w trakcie stosowania w ciężkich warunkach przemysłowych. Zaprojektowany z dbałością o szczegóły, lekki i trwały korpus (z tworzywa sztucznego - GUARDSMAN 2.0 lub aluminium - X-PISTOL RC 02) doskonale chroni elektronikę przed wszelkimi uszkodzeniami związanymi z upadkiem czy uderzeniem reflektora. Oprócz tego jest odporny na wilgoć i różnice temperatur, a będące jego częścią ergonomiczne uchwyty zapewniają komfortowe trzymanie całości. Nawet w rękawicach. Dodatkowo część modeli, w tym bardzo mocny Mactronic PATHFINDER posiada możliwość podwieszenia na pasku lub stabilnego postawienia na podłodze czy ziemi. Tak by dokładnie oświetlał wybrany cel.

Do wygenerowania tak potężnej wiązki, jak w szperaczach Mactronic potrzebne jest pewne i bardzo wydajne źródło światła. Dlatego też postawiliśmy na długowieczne diody LED. W połączeniu z umieszczonym w głowicy, odpowiednio wyprofilowanym odbłyśnikiem dają strumień pozwalający na skuteczne oświetlenie obiektów w odległości nawet 800 m (szperacz Mactronic VANGUARD JML). Ponadto w niektórych szperaczach, w tym w Guardsman 2.0 zastosowano również diody generujące światło bliskiego zasięgu. O szerokim kącie strumienia. Takie rozwiązanie wpływa na jego uniwersalność. Poszerza spektrum zastosowań o możliwość dokładnego doświetlania małych powierzchni. Oprócz zaawansowanej optyki wysoki komfort użytkowania szperaczy Mactronic zapewnia intuicyjna obsługa. Łatwo dostępny włącznik wraz z możliwością szybkiej zmiany trybów pozwala niezwykle sprawnie dopasować oświetlenie adekwatnie do potrzeb. W tej kwestii góruje dobrze znany X-PISTOL RC 02, który posiada, aż 5 trybów pracy przy maksymalnym czasie działania do 53 h.

Istotną kwestią przy wyborze odpowiedniego szperacza jest stabilne źródło zasilania. Takie które pozwoli na wiele godzin pracy reflektora, a przy tym nie będzie się wiązało z dodatkowymi kosztami, jak w przypadku tradycyjnych baterii. Jak w wielu przypadkach i w przypadku tego rodzaju oświetlenia doskonałym rozwiązaniem są akumulatory, które można wielokrotnie ładować i to praktycznie wszędzie: w samochodzie, w domu, w pracy. Ponadto część modeli Mactronic posiada ładowarki sieciowe (Mactronic VANGUARD JML), niektóre zaś mają w zestawie kabel USB (Mactronic X-PISTOL RC 02) oraz posiadają możliwość zastosowania jako powerbank (Mactronic PATHFINDER).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szperaczy Mactronic wszystkich poszukujący bardzo mocnego oświetlenia dalekiego zasięgu. Oferowane reflektory z pewnością zdobędą uznanie wśród ratowników, strażaków, wojskowych, wędkarzy, kierowców, pracowników przemysłowych czy właścicieli dużych posesji.