Nowości w ofercie MACTRONIC! SPRAWDŹ

Darmowa dostawa już od 99,99 zł

Cały czas rośnie liczba miłośników poruszania się na dwóch kółkach. Jeździmy do pracy, szkoły, na spotkania z przyjaciółmi czy dalekie wyprawy w nieznane. Niejednokrotnie przemierzając rowerem miejską dżunglę poruszamy się znacznie szybciej niż samochodem czy komunikacją miejską. Dlatego tak ważne jest wyposażenie swojego jednośladu w odpowiednie oświetlenie. Takie, które zapewni komfortowe użytkowanie i bezpieczeństwo, niezależnie od sytuacji. 

Jeśli zależy Ci na świetnym stosunku ceny do jakości, warto zaopatrzyć się w funkcjonalne zestawy oświetlenia rowerowego. Odpowiednio dobrane zapewnią dobrą widoczność i ułatwią orientację w terenie. Szczególnie podczas poruszania się po zmroku. Poprzez dobre oznaczenie roweru na drodze, przednia i tylna latarka pozwoli Ci uniknąć potencjalnie niebezpiecznych sytuacji. Ponadto dzięki kompaktowym gabarytom lampek z zestawów, można je łatwo zamontować zarówno na rowerze trekingowym, jak i minimalistycznym, szosowym. 

Jako jeden z czołowych producentów oświetlenia rowerowego proponujemy uniwersalne zestawy zaprojektowane z myślą o potrzebach, preferencjach czy możliwościach finansowych cyklistów. Decydując się na zakup jednego z naszych zestawów lampek rowerowych możesz być pewien, że poradzi sobie nawet w ciężkich warunkach. Stawiamy bowiem na wysokiej jakości materiały, które w połączeniu ze zwartą, ergonomiczną konstrukcją chronią przed wilgocią czy zanieczyszczeniami. Gwarantują przy tym odpowiednią wytrzymałość i odporność na upadki. Co jest niezwykle ważne przy codziennym użytkowaniu. Ich zaletą jest również szybki montaż nie wymagający użycia dodatkowych narzędzi. Latarki z zestawu WHITE LINE+RED LINE posiadają praktyczne,  gumowe zaczepy, a z Mactronic DUO SLIM dedykowane uchwyty pozwalające na regulację kąta nachylenia. Oba systemy nie sprawiają problemu nawet w zimie, gdy potrzebujesz zamontować lampki w rękawiczkach. 

Zestawy oświetlenia rowerowego Mactronic powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii, dzięki czemu charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi i użytkowymi. Zarówno modele WHITE LINE oraz RED LINE, jak i przednią i tylną lampkę DUO SLIM wyposażyliśmy w innowacyjne, wydajne panele LED. Dzięki temu posiadają światło o jednolitej strukturze, szerokim zakresie świecenia i mocnym strumieniu zapewniającym dobrą widoczność. Nawet z daleka. Ważna jest również możliwość optymalnego dopasowania mocy oświetlenia do warunków panujących na drodze. Lampki z zestawów posiadają kilka trybów świecenia, które można łatwo zmienić za pomocą wygodnego przycisku. Wybór poziomu natężenia wpływa między innymi na wydłużenie czasu pracy danego modelu oraz jego żywotność. W tej kwestii istotny jest jeszcze rodzaj zasilania. Dla wygody i  z dbałości o środowisko w  Mactronic WHITE LINE, RED LINE oraz latarkach DUO SLIM zastosowaliśmy akumulatory. Łatwo je naładować za pomocą wbudowanego portu micro USB oraz dołączonego kabla, a przy tym nie trzeba się wykosztowywać na nowe baterie. Dodatkową funkcją w zestawie WHITE LINE+RED LINE jest wskaźnik naładowania akumulatora, który w trakcie jazdy uchroni przed nieoczekiwaną utratą oświetlenia.

Zestawy oświetlenia rowerowego Matronic to również doskonały wybór, jeśli szukasz lampek ostrzegawczych do biegania, pieszych rajdów nocnych czy biwakowania.