Nowości w ofercie MACTRONIC! SPRAWDŹ

Darmowa dostawa już od 99,99 zł

Jesteś pracownikiem służb ratunkowych, zajmujesz się budową dróg, transportem drogowym, lotnictwem czy specjalistycznymi działaniami wojskowymi? Bez względu na zakres Twoich obowiązków poczuj się bezpieczniej, korzystając z odpowiednio zaprojektowanego oświetlenia sygnalizacyjnego, które może uratować Tobie lub innym życie. Prosta, intuicyjna konstrukcja flar, dysków czy słupków Mactronic pozwala na szybkie i łatwe zastosowanie ich w sytuacjach awaryjnych. Niezależnie od panujących warunków atmosferycznych czy środowiska, w którym zostaną użyte. Gwarantują zwiększoną widoczność spełniając surowe wytyczne branży. Stanowią doskonałą alternatywę dla powszechnych rac, które nie są ekologiczne, a przy tym zwiększają ryzyko obrażeń operatora. Oświetlenie sygnalizacyjne Mactronic to doskonałe urządzenia zabezpieczające, które powinny stanowić niezbędną część każdego zestawu ratunkowego.

Do wszelkiego rodzaju wypadków i sytuacji zagrożenia często dochodzi w ruchu ulicznym, dlatego tak ważne jest użycie pewnego źródłem światła czy sygnalizacji awaryjnej. Takiej, która ostrzeże nadjeżdżające pojazdy przed potencjalnym niebezpieczeństwem. Zabezpieczy miejsce wypadku czy pomoże odpowiednio oznaczyć korytarz przelotowy. W tym celu świetnie sprawdzą się słupki sygnalizacyjne oraz flary sygnalizacyjne FLARE, które występują w kilku kolorach: amber, zielonej, niebieskiej, czerwonej czy białej. Warto zwrócić uwagę również na uniwersalne dyski sygnalizacyjne emitujące bardzo mocne światło ostrzegawcze (także dostępne w różnych kolorach). Widoczne przy każdej pogodzie, a nawet podczas bardzo słonecznych dni, wielkiej ulewy czy burzy śnieżnej. Wyposażone w wydajne, długowieczne diody LED oferują kilka trybów świecenia, tak abyś mógł dopasować je adekwatnie do potrzeb. FLARE posiada 2 tryby pracy, w tym ciągły i migający, a dyski sygnalizacyjne mają ich aż 9! Dzięki temu możesz maksymalnie wykorzystać ich potencjał w dosłownie każdej sytuacji. Oznaczając wóz holowniczy, lądowisko dla samolotu czy helikoptera, zabezpieczając miejsce wypadku, wzywając pomoc, kierując ruchem, tworząc strefę bezpieczeństwa podczas działań służb specjalnych czy ratunkowych. 

Doskonałym pomysłem przy akcjach na szeroką skalę jest wyposażenie się w gotowy zestaw sygnalizacyjny. Na przykład sygnalizator lądowiska sanitarnego FLARE, który oprócz flar zawiera podstawy do ich mocowania oraz zasobnik transportowy czy komplet M-FLARE składający się z dysków umieszczony w walizce ładującej wraz z zestawem ładowarek. Jeśli potrzebujesz jednak czegoś poręcznego, w naszej ofercie znajdziesz niezwykle kompaktową latarkę sygnalizacyjną  Mactronic Flagger o mocy 500lm. Przygotowana w oparciu o potrzeby pracowników kolei, przemysłu czy służb ratunkowych posiada kilka trybów. Wykorzystując panel COB oraz technologię SURETOUCH™ zapewnia jednolitą wiązkę światła białego, czerwonego i zielonego. Ponadto została wyposażona w mocny magnes mocujący, klips pozwalający na zamontowanie latarki na pasku lub w kieszeni przy prowadzeniu prac inspekcyjno-naprawczych oraz praktyczny haczyk.

Pamiętaj o tym, że przy wyborze oświetlenia sygnalizacyjnego niemałe znaczenie ma jego funkcjonalna, szczelna konstrukcja. W połączeniu z wysokiej jakości materiałami zapewnia bowiem odpowiednią trwałość i wytrzymałość. A co za tym idzie dużą funkcjonalność produktu. Przykładowo dyski sygnalizacyjne Mactronic posiadają odporną, gumową oprawę zabezpieczającą, która wraz z hakiem oraz silnym magnesem umożliwia przymocowanie ich do karoserii samochodowej. Bez ryzyka uszkodzeń. Ponadto unoszą się na powierzchni wody, dzięki czemu sprawdzą się podczas działań na morzu. Nie musisz dodatkowo obawiać się o utratę sprzętu przez jego utonięcie.

Nieustannie staramy się rozwijać tak, aby nasze produkty były coraz lepsze, bardziej funkcjonalne i sprawdzały się w dosłownie każdej sytuacji. Szczególnie awaryjnej. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia sygnalizacyjnego do zadań specjalnych.