Potężna moc - 11600 lm w latarce ręcznej. Sprawdź BLITZ K12

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

od 30 lat
oświetlamy drogę
do celu

dajemy nawet
10-letni serwis
pogwarancyjny

sprzedaliśmy
20 milionów
latarek

wysyłamy za darmo
zakupy od 199 zł

czekamy
14 dni na ew.
zwrot produktu

Rekomendowane produkty

Mactronic T-Force LSR zielony laser

NIEZAWODNOŚĆ
i MOC

Najnowsza seria latarek taktycznych T-FORCE
Wyposażona w zielony laser, który precyzyjnie pozwala namierzyć cel, nawet w ciągu dnia. Lekka aluminiowa konstrukcja zapewnia ponadprzeciętną wytrzymałość a wielofunkcyjny włącznik sprawdzi się u osób prawo jak i leworęcznych.

Sprawdź

Dołóż kolejny rok
gwarancji produktu

rejestrując swój produkt

Przedłuż gwarancję

Blog

Latarki taktyczne. Jaki model wybrać? Cz. II

Co wspólnego ze światłem sygnalizacyjnym miały zamki Malbork, Gniew i Kwidzyń? Między ich najwyższymi wieżami jest zachowana widoczność, co umożliwiało wysyłanie znaków świetlnych z rozpalonych ognisk. Opowiadamy o nieoczywistych kwestiach związanych wojskiem, oświetleniem i nie tylko.

Czytaj więcej
Latarki taktyczne. Jaki model wybrać? Cz. I

Jakie oświetlenie wybierają siły specjalne? Do czego wojsko wykorzystywało teflon? Czy bez armii nie byłoby internetu? Który sprzęt wybrać, bo poczuć się jak na misji? Aż wreszcie: czego nie wiedziałeś o wojsku?

Czytaj więcej
6 mitów na temat latarek cz. II

Co powinno się wiedzieć o latarkach ręcznych, czołowych i rowerowych? Z pomocą eksperta z firmy Mactronic rozprawiamy się z 6 mitami, aby rzucić światło na istotne kwestie.

Czytaj więcej

Nasze marki

CAA Tactical
CAA Tactical

Izraelska marka najwyższej klasy zaawansowanych akcesoriów do broni.

Falcon Eye
Falcon Eye

Marka przenośnego oświetlenia w szerokim zakresie zastosowania dla użytkowników ceniących przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania.

Mactronic
Mactronic

Marka wysokiej jakości profesjonalnego oświetlenia dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników.

Streamlight
Streamlight

Amerykańska marka z 40-letnią historią i bogatym doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji unikalnej jakości oświetlenia dedykowanego służbom mundurowym - wojsku, straży pożarnej czy policji oraz służbom ratowniczym, a także wysoko specjalistycznym gałęziom przemysłu.

Mactronic

Gdy Twoja praca i bezpieczeństwo zależą od niezawodnego oświetlenia – potrzebujesz sprawdzonego partnera. Każdego dnia Mactronic wychodzi naprzeciw potrzebie przenośnego źródła światła, tysięcy przedstawicieli setek profesji, w kilkunastu krajach świata.

W Mactronic wiemy, że uznanie to przywilej, na który trzeba zapracować. Dziś cieszymy się zaufaniem najbardziej wyspecjalizowanych i elitarnych jednostek wojskowych stróżów prawa, oraz bohaterów, którzy ryzykują własne życie i zdrowie, by ratować tych, którzy tego potrzebują. Strażacy, policjanci, mechanicy, pracownicy na inwestycjach czy platformach wiertniczych każdego dnia podejmują się przeróżnych zadań. Wszystkich łączy taka sama potrzeba dysponowania trwałym i mocnym światłem, które w krytycznej sytuacji nie zawiedzie ich oczekiwań.