Czołówka z ciepłym i zimnym światłem w cenie 85,99 PLN. Sprawdź Nippo 1.8

Darmowa dostawa już od 199,00 zł
Uniwersalny wymiar świecenia kultowych latarek Black Eye

Black Eye® – ta seria w Mactronic budzi wiele skojarzeń i wspomnień. Niezmiennie to najbardziej popularna rodzina uniwersalnych latarek ręcznych w nowoczesnej i uniwersalnej stylistyce. Swoje walory udowadniała na służbie w wielu armiach, instytucjach oraz na licznych hobbystycznych polach. W czym zatem tkwi fenomen tych latarek o taktycznym zacięciu? Sprawdzamy to w niniejszym wpisie.

Czytaj więcej
Uniwersalna latarka, która nie boi się arktycznych warunków

Zbliżająca się chyłkiem zima to czas rewizji ekwipunku na nadchodzące miesiące. Niska temperatura, opady śniegu, ciemności – zwykle myślimy o odzieży i to ona wyrasta na numer jeden w planowaniu jesiennych zakupów. Ale każdy miłośnik aktywności fizycznej czy hobbysta działający na powietrzu powinien zastanowić się nad źródłami światła, które umożliwią przyjemne i bezpieczne uprawianie upragnionej dyscypliny w niezbyt sprzyjających warunkach.

Czytaj więcej
Inne niż wszystkie – rodzina prostokątnych latarek Flagger

Płaska latarka? Geniusz tkwi w prostocie! Tak oto narodził się Flagger – płaska i prostokątna latarka sygnalizacyjna z wbudowanym akumulatorem do profesjonalnych zastosowań. Co bardziej wiekowi czytelnicy zakrzykną w tym momencie: ale to już było. My jednak sparafrazujemy odpowiedź gromko rzucając: i powróci więcej. Flagger faktycznie designem nawiązuje do kultowych modeli latarek kieszonkowych i wyrywa się z kanonu współcześnie rozpowszechnionych latarek cylindrycznych.

Czytaj więcej