Potężna moc - 11600 lm w latarce ręcznej. Sprawdź BLITZ K12

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

01 kwiecień 2019

Większa moc, niewielki rozmiar i unikalne parametry – te zalety nowych lamp przednich doceni każdy wymagający rowerzysta. Scream 3.1 i 3.2 oferują jednak znacznie więcej.

Z czego zasłynęły lampy rowerowe z rodziny Scream? Przede wszystkim z solidności, mocy i funkcjonalności. Najnowsze modele świecą z jeszcze większą mocą i posiadają cechy niezawodności znane z przeszłości - wytrzymałą obudowę z aluminium lotniczego, jasny strumieniem światła równo oświetlającym drogę oraz możliwość użycia jako latarki ręcznej. To wszystko sprawia, że bardzo dobrze sprawdzają się w jeździe terenowej i w warunkach egipskich ciemności. 

Scream 3.1 to nowa lampa dla wielbicieli dynamicznej jazdy w terenie:

funkcjonalna i wytrzymała (odporna na upadki i wodę),

generuje strumień świetlny o maks. mocy 900 lm (5 godzin świecenia z maksymalna mocą, aż 40 godzin w trybie „low”),

6 trybów pracy (dostosowanie do potrzeb i warunków na trasie) z funkcją zapamiętywania ostatniego trybu pracy,

idealnie rozproszone, białe światło zapewnia bardzo dobrą widoczność i bezpieczeństwo, 

jedynie 89 g wagi.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom rowerzyści dostają gwarancję widoczności trasy oraz długiego czas pracy lampy. To nasza propozycja dla najbardziej wymagających rowerzystów. W zestawie znajdują się: lampa, kabel do ładowania, uchwyt mocujący oraz akumulator.

Druga z naszych rowerowych nowości to lampa przednia Scream 3.2. Ten model  stworzyliśmy z myślą o rowerzystach szosowych, do szybkiej jazdy po równej nawierzchni. Scream 3.2 dysponuje nieco mniejszą mocą, ale równie dużymi możliwościami: 

strumień świetlny na poziomie 600 lm generuje nowoczesna dioda CREE XP-G3 (do 2 godzin świecenia z pełną mocą), 

wykonana z lekkich (78 g wagi), superwytrzymałych materiałów (obudowa- aluminium, soczewka – wysokogatunkowy poliwęglan), 

idealnie rozproszone, białe światło, dzięki któremu widać wszystko, co dzieje się nawet 140 metrów przed rowerem, 

5 trybów pracy (do 13 godzin pracy), z funkcją zapamiętywania.

Rowerzystom przypadnie do gustu jej szybki i intuicyjny sposób montażu do roweru i krótki czas pełnego ładowania akumulatora - 3,5 godziny (kabel Micro USB). Zestaw zawiera lampę, kabel do ładowania, uchwyt mocujący i akumulator. 

Przejdź do produktów