Czołówka z ciepłym i zimnym światłem w cenie 85,99 PLN. Sprawdź Nippo 1.8

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

od 30 lat
oświetlamy drogę
do celu

dajemy nawet
10-letni serwis
pogwarancyjny

sprzedaliśmy
20 milionów
latarek

wysyłamy za darmo
zakupy od 199 zł

czekamy
14 dni na ew.
zwrot produktu

Rekomendowane produkty

Mactronic T-Force LSR zielony laser

Zadbaj o dobre oświetlenie

Dni coraz któtsze, a więc zadbaj o własne bezpieczeństwo. Bądź widoczny z lampą T-Roy, która generuje moc aż 2200 lm. Wyposażona w pojemny akumulator oraz zdalny włącznik, który umożliwią zmianę trybów bez odrywania rąk od kierownicy. Teraz w nowej, lepszej cenie!

Poznaj T-roy

Dołóż kolejny rok
gwarancji produktu

rejestrując swój produkt

Przedłuż gwarancję

Blog

Uniwersalny wymiar świecenia kultowych latarek Black Eye

Black Eye® – ta seria w Mactronic budzi wiele skojarzeń i wspomnień. Niezmiennie to najbardziej popularna rodzina uniwersalnych latarek ręcznych w nowoczesnej i uniwersalnej stylistyce. Swoje walory udowadniała na służbie w wielu armiach, instytucjach oraz na licznych hobbystycznych polach. W czym zatem tkwi fenomen tych latarek o taktycznym zacięciu? Sprawdzamy to w niniejszym wpisie.

Czytaj więcej
Uniwersalna latarka, która nie boi się arktycznych warunków

Zbliżająca się chyłkiem zima to czas rewizji ekwipunku na nadchodzące miesiące. Niska temperatura, opady śniegu, ciemności – zwykle myślimy o odzieży i to ona wyrasta na numer jeden w planowaniu jesiennych zakupów. Ale każdy miłośnik aktywności fizycznej czy hobbysta działający na powietrzu powinien zastanowić się nad źródłami światła, które umożliwią przyjemne i bezpieczne uprawianie upragnionej dyscypliny w niezbyt sprzyjających warunkach.

Czytaj więcej
Inne niż wszystkie – rodzina prostokątnych latarek Flagger

Płaska latarka? Geniusz tkwi w prostocie! Tak oto narodził się Flagger – płaska i prostokątna latarka sygnalizacyjna z wbudowanym akumulatorem do profesjonalnych zastosowań. Co bardziej wiekowi czytelnicy zakrzykną w tym momencie: ale to już było. My jednak sparafrazujemy odpowiedź gromko rzucając: i powróci więcej. Flagger faktycznie designem nawiązuje do kultowych modeli latarek kieszonkowych i wyrywa się z kanonu współcześnie rozpowszechnionych latarek cylindrycznych.

Czytaj więcej

Nasze marki

CAA Tactical
CAA Tactical

Izraelska marka najwyższej klasy zaawansowanych akcesoriów do broni.

Falcon Eye
Falcon Eye

Marka przenośnego oświetlenia w szerokim zakresie zastosowania dla użytkowników ceniących przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania.

Mactronic
Mactronic

Marka wysokiej jakości profesjonalnego oświetlenia dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników.

Streamlight
Streamlight

Amerykańska marka z 40-letnią historią i bogatym doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji unikalnej jakości oświetlenia dedykowanego służbom mundurowym - wojsku, straży pożarnej czy policji oraz służbom ratowniczym, a także wysoko specjalistycznym gałęziom przemysłu.

Mactronic

Gdy Twoja praca i bezpieczeństwo zależą od niezawodnego oświetlenia – potrzebujesz sprawdzonego partnera. Każdego dnia Mactronic wychodzi naprzeciw potrzebie przenośnego źródła światła, tysięcy przedstawicieli setek profesji, w kilkunastu krajach świata.

W Mactronic wiemy, że uznanie to przywilej, na który trzeba zapracować. Dziś cieszymy się zaufaniem najbardziej wyspecjalizowanych i elitarnych jednostek wojskowych stróżów prawa, oraz bohaterów, którzy ryzykują własne życie i zdrowie, by ratować tych, którzy tego potrzebują. Strażacy, policjanci, mechanicy, pracownicy na inwestycjach czy platformach wiertniczych każdego dnia podejmują się przeróżnych zadań. Wszystkich łączy taka sama potrzeba dysponowania trwałym i mocnym światłem, które w krytycznej sytuacji nie zawiedzie ich oczekiwań.