Czołówka z ciepłym i zimnym światłem w cenie 85,99 PLN. Sprawdź Nippo 1.8

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

od 30 lat
oświetlamy drogę
do celu

dajemy nawet
10-letni serwis
pogwarancyjny

sprzedaliśmy
20 milionów
latarek

wysyłamy za darmo
zakupy od 199 zł

czekamy
14 dni na ew.
zwrot produktu

Rekomendowane produkty

Mactronic T-Force LSR zielony laser

Zadbaj o dobre oświetlenie

Dni coraz któtsze, a więc zadbaj o własne bezpieczeństwo. Bądź widoczny z lampą T-Roy, która generuje moc aż 2200 lm. Wyposażona w pojemny akumulator oraz zdalny włącznik, który umożliwią zmianę trybów bez odrywania rąk od kierownicy. Teraz w nowej, lepszej cenie!

Poznaj T-roy

Dołóż kolejny rok
gwarancji produktu

rejestrując swój produkt

Przedłuż gwarancję

Blog

6 wskazówek jak wybrać idealną latarkę czołową

Latarka zazwyczaj znajduje się na wyposażeniu każdego domu czy garażu. Pomaga w wielu sytuacjach, kiedy dostęp do światła jest ograniczony. Jednak istnieje dużo lepsze rozwiązanie, które jest bardziej funkcjonalne - latarka czołowa.

Czytaj więcej
Ta jesień jest do innych niepodobna. Nowa odsłona lamp rowerowych Scream.

Ten wpis mógłby zacząć się jak każdy internetowy poradnik traktujący o wyborze przedniej lampy rowerowej. I gdy wydaje się, że napisano już w tej materii wszystko, wiele tekstów pomija kilka niewątpliwie istotnych funkcjonalności i cech dostępnych na rynku. Spojrzymy na nie przez pryzmat nowej generacji ładowalnych lamp z rodziny Scream - modele 3.1 i 3.2.

Czytaj więcej
Nowa seria latarek strażackich ATEX - M-FIRE zbliża się wielkimi krokami!

Latarka iskrobezpieczna. Czy słyszałeś o takiej? To latarka o specjalnej konstrukcji, dostosowanej do pracy w strefach niebezpiecznych, zagrożonych wybuchem pyłów i gazów. Poświadcza to specjalny certyfikat EX-ATEX, wyrażający dokładnie klasę bezpieczeństwa dla warunków pracy.

Czytaj więcej

Nasze marki

CAA Tactical
CAA Tactical

Izraelska marka najwyższej klasy zaawansowanych akcesoriów do broni.

Falcon Eye
Falcon Eye

Marka przenośnego oświetlenia w szerokim zakresie zastosowania dla użytkowników ceniących przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania.

Mactronic
Mactronic

Marka wysokiej jakości profesjonalnego oświetlenia dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników.

Streamlight
Streamlight

Amerykańska marka z 40-letnią historią i bogatym doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji unikalnej jakości oświetlenia dedykowanego służbom mundurowym - wojsku, straży pożarnej czy policji oraz służbom ratowniczym, a także wysoko specjalistycznym gałęziom przemysłu.

Mactronic

Gdy Twoja praca i bezpieczeństwo zależą od niezawodnego oświetlenia – potrzebujesz sprawdzonego partnera. Każdego dnia Mactronic wychodzi naprzeciw potrzebie przenośnego źródła światła, tysięcy przedstawicieli setek profesji, w kilkunastu krajach świata.

W Mactronic wiemy, że uznanie to przywilej, na który trzeba zapracować. Dziś cieszymy się zaufaniem najbardziej wyspecjalizowanych i elitarnych jednostek wojskowych stróżów prawa, oraz bohaterów, którzy ryzykują własne życie i zdrowie, by ratować tych, którzy tego potrzebują. Strażacy, policjanci, mechanicy, pracownicy na inwestycjach czy platformach wiertniczych każdego dnia podejmują się przeróżnych zadań. Wszystkich łączy taka sama potrzeba dysponowania trwałym i mocnym światłem, które w krytycznej sytuacji nie zawiedzie ich oczekiwań.