Sezon na rower czas zacząć! Sprawdź niezawodne oświetlenie rowerowe

Darmowa dostawa już od 49,00 zł

od 30 lat
oświetlamy drogę
do celu

dajemy nawet
10-letni serwis
pogwarancyjny

sprzedaliśmy
20 milionów
latarek

wysyłamy za darmo
zakupy od 199 zł

czekamy
14 dni na ew.
zwrot produktu

Rekomendowane produkty

Mactronic CAMO II

Wszechstronna czołówka z regulacją wiązki

Camo II to czołówka posiadająca bardzo wygodną regulację rozproszenia światła poprzez funkcję fokus, 490 lumenów jasności o zasięgu aż 147 metrów oraz dodatkowe diody tylne gwarantujące bezpieczeństwo pracy. Wyposażona jest w odpinany zasobnik baterii, który dzięki metrowemu kablowi przedłużającemu mozna schować w kieszeni czy lecaku

Poznaj CAMO II

Dołóż kolejny rok
gwarancji produktu

rejestrując swój produkt

Przedłuż gwarancję

Blog

Co musisz wiedzieć, zanim kupisz czołówkę?

Planując wypad w góry czy dłuższą wycieczkę pieszą lub rowerową, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie, by być gotowym na nieprzewidziane sytuacje. Podróżowanie w nocy lub w zacienionych obszarach bywa niebezpieczne, dlatego dobrze jest mieć przy sobie źródło światła, na którym będzie można polegać, zapewniając bezpieczeństwo sobie oraz innym osobom.

Czytaj więcej
Latarka czołowa w góry vs latarka czołowa do biegania

Latarka czołowa to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia, jakie znaleźć musi się w ekwipunku biegacza oraz osoby chodzącej po górach lub też trenującej bieganie w górach.

Czytaj więcej
Potęga regulowanej wiązki światła. Za co cenimy serię Sniper?

Zimą prezentowaliśmy najnowszy model w gamie ręcznych latarek myśliwskich Sniper, oznaczony numerem 3.4. Z okazji rozgoszczonej w Polsce wiosny warto przypomnieć pozostałe należące do tej popularnej wśród wielu użytkowników serii.

Czytaj więcej

Nasze marki

CAA Tactical
CAA Tactical

Izraelska marka najwyższej klasy zaawansowanych akcesoriów do broni.

Falcon Eye
Falcon Eye

Marka przenośnego oświetlenia w szerokim zakresie zastosowania dla użytkowników ceniących przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania.

Mactronic
Mactronic

Marka wysokiej jakości profesjonalnego oświetlenia dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników.

Streamlight
Streamlight

Amerykańska marka z 40-letnią historią i bogatym doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji unikalnej jakości oświetlenia dedykowanego służbom mundurowym - wojsku, straży pożarnej czy policji oraz służbom ratowniczym, a także wysoko specjalistycznym gałęziom przemysłu.

Mactronic

Gdy Twoja praca i bezpieczeństwo zależą od niezawodnego oświetlenia – potrzebujesz sprawdzonego partnera. Każdego dnia Mactronic wychodzi naprzeciw potrzebie przenośnego źródła światła, tysięcy przedstawicieli setek profesji, w kilkunastu krajach świata.

W Mactronic wiemy, że uznanie to przywilej, na który trzeba zapracować. Dziś cieszymy się zaufaniem najbardziej wyspecjalizowanych i elitarnych jednostek wojskowych stróżów prawa, oraz bohaterów, którzy ryzykują własne życie i zdrowie, by ratować tych, którzy tego potrzebują. Strażacy, policjanci, mechanicy, pracownicy na inwestycjach czy platformach wiertniczych każdego dnia podejmują się przeróżnych zadań. Wszystkich łączy taka sama potrzeba dysponowania trwałym i mocnym światłem, które w krytycznej sytuacji nie zawiedzie ich oczekiwań.