Potężna moc - 11600 lm w latarce ręcznej. Sprawdź BLITZ K12

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

od 30 lat
oświetlamy drogę
do celu

dajemy nawet
10-letni serwis
pogwarancyjny

sprzedaliśmy
20 milionów
latarek

wysyłamy za darmo
zakupy od 199 zł

czekamy
30 dni na ew.
zwrot produktu

Rekomendowane produkty

Mactronic T-Force LSR zielony laser

NIEZAWODNOŚĆ
i MOC

Najnowsza seria latarek taktycznych T-FORCE
Wyposażona w zielony laser, który precyzyjnie pozwala namierzyć cel, nawet w ciągu dnia. Lekka aluminiowa konstrukcja zapewnia ponadprzeciętną wytrzymałość a wielofunkcyjny włącznik sprawdzi się u osób prawo jak i leworęcznych.

Sprawdź

Dołóż kolejny rok
gwarancji produktu

rejestrując swój produkt

Przedłuż gwarancję

Blog

Jaką latarkę policyjna wybrać w 2020 roku?

Jaką latarkę policyjna wybrać w 2020 roku? Solidna, odporna na wodę i kurz, stanowiąca niezbędny element wyposażenia służb mundurowych – latarka policyjna.

Czytaj więcej
Do biegania, do jaskini i na rower. Jaką latarkę wybrać?

Przenośne oświetlenie to niezbędny element każdej wyprawy. Podpowiadamy, z jakiej latarki będą zadowoleni biegacze, jaką latarkę powinni wybrać rowerzyści, a jaką grotołazi.

Czytaj więcej
O latarkach taktycznych, które wąchają proch

Latarki taktyczne muszą spełniać najbardziej wyśrubowane normy. Korzysta z nich wojsko, policja, żandarmeria i inne służby mundurowe. Latarkami taktycznymi określa się zwyczajowo inne oświetlenie do zadań specjalnych.

Czytaj więcej

Nasze marki

CAA Tactical
CAA Tactical

Izraelska marka najwyższej klasy zaawansowanych akcesoriów do broni.

Falcon Eye
Falcon Eye

Marka przenośnego oświetlenia w szerokim zakresie zastosowania dla użytkowników ceniących przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania.

Mactronic
Mactronic

Marka wysokiej jakości profesjonalnego oświetlenia dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników.

Streamlight
Streamlight

Amerykańska marka z 40-letnią historią i bogatym doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji unikalnej jakości oświetlenia dedykowanego służbom mundurowym - wojsku, straży pożarnej czy policji oraz służbom ratowniczym, a także wysoko specjalistycznym gałęziom przemysłu.

Mactronic

Gdy Twoja praca i bezpieczeństwo zależą od niezawodnego oświetlenia – potrzebujesz sprawdzonego partnera. Każdego dnia Mactronic wychodzi naprzeciw potrzebie przenośnego źródła światła, tysięcy przedstawicieli setek profesji, w kilkunastu krajach świata.

W Mactronic wiemy, że uznanie to przywilej, na który trzeba zapracować. Dziś cieszymy się zaufaniem najbardziej wyspecjalizowanych i elitarnych jednostek wojskowych stróżów prawa, oraz bohaterów, którzy ryzykują własne życie i zdrowie, by ratować tych, którzy tego potrzebują. Strażacy, policjanci, mechanicy, pracownicy na inwestycjach czy platformach wiertniczych każdego dnia podejmują się przeróżnych zadań. Wszystkich łączy taka sama potrzeba dysponowania trwałym i mocnym światłem, które w krytycznej sytuacji nie zawiedzie ich oczekiwań.