Mactronic Group

MACTRONIC® GROUP to polski producent działający na rynku od ponad 30 lat. Od samego początku firma stawia na zaawansowane rozwiązania w obszarze oświetlenia przenośnego. Dzięki rodzinnym tradycjom, międzynarodowemu doświadczeniu oraz wiedzy specjalistów tworzony jest niezawodny, trwały i wydajny sprzęt oświetleniowy gwarantujący bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Podstawą działalności są innowacje i wysokie standardy jakości. Każdy projekt produktu czy bardziej zaawansowanego rozwiązania systemu oświetleniowego tworzony jest na podstawie badań i analiz pod kątem potencjalnych odbiorców. Jednym z kluczowych działów firmy jest zespół projektowy, w ramach którego powstają opatentowane rozwiązania technologicznie. Rocznie dostarczane jest ponad 250 tysięcy latarek na terenie Polski oraz za granicą, a każda z ponad 500 produkowanych latarek jest doskonale dostosowana do zróżnicowanych potrzeb odbiorców.

ROZWÓJ

Wprowadzenie nowoczesności wymaga mocnych fundamentów opartych na tradycji i doświadczeniu. Nasz nieustanny rozwój pozwala nam kształtować produkty, które przekraczają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów jakimi są m.in. wojsko, policja, służby pożarnicze i ratownicze, spełniając rygorystyczne wymagania jakościowe. Nasz zespół, to osoby gotowe do ryzyka, dążące do przedefiniowania standardów. Dzięki nim, nasze produkty docierają do klientów zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Nasza technologia, poparta doświadczeniem, otwiera nowe perspektywy i kreuje nowoczesne rozwiązania.

JAKOŚĆ

Jakość to nasza Pasja i Zobowiązanie. Codziennie, zarówno strażacy, funkcjonariusze służb mundurowych, wojskowi, jak i pracownicy sektora przemysłowego, wyrabiają się w trudnym wykonywaniu swoich obowiązków. Wszystkich ich łączy wspólna potrzeba – dostępu do zaawansowanego sprzętu, który ułatwia realizację zadań o wysokim stopniu wymagającej precyzji. W MACTRONIC® wierzymy, że jakość to fundamentalna cecha każdego narzędzia. Dlatego nasza pasja skupia się na poszukiwaniu i dostarczaniu rozwiązań o najwyższej jakości. Nasi klienci, od strażaków po wojskowych, wiedzą, że nasz sprzęt jest nie tylko zaawansowany, ale przede wszystkim godny ich zaufania. Jest odpowiedzią na wyzwania, które nasi użytkownicy podejmują każdego dnia. To, co robimy, ma realny wpływ na ich sukcesy. Jakość to Nasze Zobowiązanie.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nasza wszechstronna oferta jest rezultatem głębokiego zobowiązania do tworzenia i dostarczania Państwu rozwiązań niezawodnych, trwałych oraz o wyjątkowej wydajności. Od lat to właśnie nasze produkty gwarantują Klientom bezpieczeństwo. Działamy odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem, aby skutecznie reagować na potrzeby naszych Klientów. Nasza dynamiczna reakcja na ich wymagania jest fundamentem naszej działalności. Przy tym wszystkim, przestrzegamy zasad zrównoważonego biznesu, aby nasza działalność miała pozytywny wpływ nie tylko na naszych Klientów, lecz także na środowisko.

ŚRODOWISKO

W miarę jak nasza firma się rozwija, tworzymy środowisko pracy oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Te wartości nie tylko łączą naszych pracowników, klientów, kontrahentów i dostawców, ale także tworzą więź z otaczającym nas społeczeństwem i środowiskiem naturalnym. Nasza postawa opiera się na otwartości na różnorodne pomysły oraz na aktywnym dążeniu do zrównoważonego podejścia. Nieustannie dążymy do różnorodności, by tworzyć atmosferę, w której innowacje kwitną, a nasze oddziaływanie na środowisko jest minimalizowane.

LINIE PRODUKTOWE

OUTDOOR LINE

TACTICAL LINE

PATROL LINE

EDC & BUSCHRAFT LINE

ZONE 0 LINE

INDUSTRIAL & WORKSHOP LINE

HISTORIA FIRMY

Preloader

CERTYFIKATY

AQAP
ISO 9001