Czołówka z ciepłym i zimnym światłem w cenie 85,99 PLN. Sprawdź Nippo 1.8

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

od 30 lat
oświetlamy drogę
do celu

dajemy nawet
10-letni serwis
pogwarancyjny

sprzedaliśmy
20 milionów
latarek

wysyłamy za darmo
zakupy od 199 zł

czekamy
14 dni na ew.
zwrot produktu

Rekomendowane produkty

Mactronic T-Force LSR zielony laser

Zadbaj o dobre oświetlenie

Dni coraz któtsze, a więc zadbaj o własne bezpieczeństwo. Bądź widoczny z lampą T-Roy, która generuje moc aż 2200 lm. Wyposażona w pojemny akumulator oraz zdalny włącznik, który umożliwią zmianę trybów bez odrywania rąk od kierownicy. Teraz w nowej, lepszej cenie!

Poznaj T-roy

Dołóż kolejny rok
gwarancji produktu

rejestrując swój produkt

Przedłuż gwarancję

Blog

9 pomysłów na prezent w 2020! Sprawdź wyjątkowe pomysły od Mactronic. Część I

Święta za pasem! Jeśli poszukujecie wyjątkowo praktycznego prezentu, który pozostanie z Waszymi bliskimi na długie lata, będzie rozświetlał drogę na szlaku, strzegł bezpieczeństwa, dopomagał w czasie realizacji pasji, wywoływał uśmiech na twarzy – koniecznie sprawdźcie prezentownik Mactronic.

Czytaj więcej
9 pomysłów na prezent w 2020! Sprawdź wyjątkowe pomysły od Mactronic. Część II

Zbliżające się święta i mikołajki są oznaką rychłego nadejścia wszechobecnej zakupowej gorączki. Zanim zupełnie zgubicie się przeczesując setki internetowych ofert lub błądząc po galeriach handlowych, sprawdźcie zimowy prezentownik marki Mactronic. Wyselekcjonowaliśmy ofertę idealnych produktów na świąteczno-mikołajkowy podarunek. Znajdziecie w niej tylko uznane, sprawdzone i przetestowane pozycje, z których jesteśmy wyjątkowo dumni.

Czytaj więcej
Synchronizowane oświetlenie do zabezpieczania miejsc wypadków.

Gdy bezpieczeństwo ratowników i ofiar na miejscu akcji zależy od mnóstwa wzajemnie powiązanych czynników, nie warto stawiać na kompromisy. Od pewnego czasu dużą popularnością wśród polskich strażaków cieszą się dyski sygnalizacyjne, którymi znakowane są miejsca wypadków, drogi ewakuacji oraz lądowiska śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Czytaj więcej

Nasze marki

CAA Tactical
CAA Tactical

Izraelska marka najwyższej klasy zaawansowanych akcesoriów do broni.

Falcon Eye
Falcon Eye

Marka przenośnego oświetlenia w szerokim zakresie zastosowania dla użytkowników ceniących przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania.

Mactronic
Mactronic

Marka wysokiej jakości profesjonalnego oświetlenia dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników.

Streamlight
Streamlight

Amerykańska marka z 40-letnią historią i bogatym doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji unikalnej jakości oświetlenia dedykowanego służbom mundurowym - wojsku, straży pożarnej czy policji oraz służbom ratowniczym, a także wysoko specjalistycznym gałęziom przemysłu.

Mactronic

Gdy Twoja praca i bezpieczeństwo zależą od niezawodnego oświetlenia – potrzebujesz sprawdzonego partnera. Każdego dnia Mactronic wychodzi naprzeciw potrzebie przenośnego źródła światła, tysięcy przedstawicieli setek profesji, w kilkunastu krajach świata.

W Mactronic wiemy, że uznanie to przywilej, na który trzeba zapracować. Dziś cieszymy się zaufaniem najbardziej wyspecjalizowanych i elitarnych jednostek wojskowych stróżów prawa, oraz bohaterów, którzy ryzykują własne życie i zdrowie, by ratować tych, którzy tego potrzebują. Strażacy, policjanci, mechanicy, pracownicy na inwestycjach czy platformach wiertniczych każdego dnia podejmują się przeróżnych zadań. Wszystkich łączy taka sama potrzeba dysponowania trwałym i mocnym światłem, które w krytycznej sytuacji nie zawiedzie ich oczekiwań.