Czołówka z ciepłym i zimnym światłem w wyjątkowej cenie. Sprawdź Nippo 1.8

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

od 30 lat
oświetlamy drogę
do celu

dajemy nawet
10-letni serwis
pogwarancyjny

sprzedaliśmy
20 milionów
latarek

wysyłamy za darmo
zakupy od 199 zł

czekamy
14 dni na ew.
zwrot produktu

Rekomendowane produkty

Mactronic T-Force LSR zielony laser

Zadbaj o dobre oświetlenie

Dni coraz któtsze, a więc zadbaj o własne bezpieczeństwo. Bądź widoczny z lampą T-Roy, która generuje moc aż 2200 lm. Wyposażona w pojemny akumulator oraz zdalny włącznik, który umożliwią zmianę trybów bez odrywania rąk od kierownicy. Teraz w nowej, lepszej cenie!

Poznaj T-roy

Dołóż kolejny rok
gwarancji produktu

rejestrując swój produkt

Przedłuż gwarancję

Blog

Seria Blitz – taktyczne szperacze bez kompromisów

Rozmiar ma znaczenie! Nie posądzajcie nas jednak o prawienie banałów. Dziś skupiamy się na świecie dużego i wyjątkowo mocnego oświetlenia ręcznego, w którym od lat niepodzielnie rządzi trend miniaturyzacji.

Czytaj więcej
Gotowi na nadchodzący sezon rowerowy? Sprawdźcie nowość we flagowej serii Scream!

Koniec sezonu zimowego i nadchodząca wiosna to świetny czas dla rowerzystów. Łagodniejsze warunki atmosferyczne sprzyjają codziennym dojazdom do szkoły i pracy, chętniej także planujemy weekendowe wypady. I chociaż wiosenne powietrze przepełnia nas natchnieniem do rowerowych eksploracji, warto pamiętać o właściwym oświetleniu, które zapewni nam bezpieczeństwo pośród innych uczestników ruchu i pozwoli oświetlić drogę po zmroku.

Czytaj więcej
Jak rozpoznać wartościową latarkę? Zaufaj normie jakości ANSI!

Czy zakup latarki jest prostym wyborem? Na to pozornie podchwytliwe i nieco prowokujące pytanie oczywiście nie ma jedynej słusznej, odpowiedzi i bardzo wiele zależy tutaj od naszych codziennych zakupowych nawyków.

Czytaj więcej

Nasze marki

CAA Tactical
CAA Tactical

Izraelska marka najwyższej klasy zaawansowanych akcesoriów do broni.

Falcon Eye
Falcon Eye

Marka przenośnego oświetlenia w szerokim zakresie zastosowania dla użytkowników ceniących przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania.

Mactronic
Mactronic

Marka wysokiej jakości profesjonalnego oświetlenia dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników.

Streamlight
Streamlight

Amerykańska marka z 40-letnią historią i bogatym doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji unikalnej jakości oświetlenia dedykowanego służbom mundurowym - wojsku, straży pożarnej czy policji oraz służbom ratowniczym, a także wysoko specjalistycznym gałęziom przemysłu.

Mactronic

Gdy Twoja praca i bezpieczeństwo zależą od niezawodnego oświetlenia – potrzebujesz sprawdzonego partnera. Każdego dnia Mactronic wychodzi naprzeciw potrzebie przenośnego źródła światła, tysięcy przedstawicieli setek profesji, w kilkunastu krajach świata.

W Mactronic wiemy, że uznanie to przywilej, na który trzeba zapracować. Dziś cieszymy się zaufaniem najbardziej wyspecjalizowanych i elitarnych jednostek wojskowych stróżów prawa, oraz bohaterów, którzy ryzykują własne życie i zdrowie, by ratować tych, którzy tego potrzebują. Strażacy, policjanci, mechanicy, pracownicy na inwestycjach czy platformach wiertniczych każdego dnia podejmują się przeróżnych zadań. Wszystkich łączy taka sama potrzeba dysponowania trwałym i mocnym światłem, które w krytycznej sytuacji nie zawiedzie ich oczekiwań.