Nowości w ofercie MACTRONIC! SPRAWDŹ

Darmowa dostawa już od 99,99 zł

Podczas prowadzenia akcji ratowniczej, operacji wojskowej, imprezy plenerowej. Czy po prostu pracy w warunkach bez możliwości skorzystania z tradycyjnego zasilania sieciowego czy agregatu prądotwórczego, doskonałym rozwiązaniem będzie przenośny system oświetleniowy. Nowoczesne najaśnice Mactronic MONSTERLIGHT zapewniają bardzo mocne, stabilne światło niezależnie od panujących warunków (stopień ochrony IP66). Zarówno w terenie, jak i wewnątrz pomieszczeń.  Pozwalają odpowiednio nakierować strumień na wybrany obszar. Ponadto posiadają maszty z regulowaną wysokością i w całości mieszczą się w wytrzymałej walizce odpornej na wstrząsy czy uderzenia. Najaśnice stanowią świetną, ekologiczną alternatywę dla oświetlenia zasilanego głośnym generatorem emitującym spaliny. 

Profesjonalne najaśnice Mactronic MONSTERLIGHT są łatwe w instalacji, obsłudze i konserwacji. Zapewniają maksymalną moc przy niewielkiej, doskonale przemyślanej i wygodnej w użytkowaniu konstrukcji. Kompaktowa, wytrzymała walizka świetnie zabezpiecza zestaw w trakcie transportu, a przy tym umożliwia jego bezproblemowe rozłożenie w miejscu akcji. Zmontowanie wszystkich elementów zabiera zaledwie chwilę. Możliwość wyboru jedno (MONSTERLIGHT MIDI)  lub dwumasztowego (MONSTERLIGHT TWIN) systemu pozwala na odpowiednie dopasowanie mocy oświetlenia do Twoich potrzeb i specyfiki działalności. Z pewnością wygenerowana wiązka zaspokoi oczekiwania strażaków, żołnierzy, pracowników budowy, kopalni czy platform wiertniczych. 

Niezawodne źródło światła w postaci ultra mocnych, energooszczędnych diód LED (Cree™ XP-L) o dużej żywotności. Umieszczonych odpowiednio w głowicach z możliwością ustawienia w dwóch płaszczyznach, jak w przypadku modelu MONSTERLIGHT TWIN, generuje imponujący strumień o wartości aż 36000 lm! Dodatkowo intuicyjny interface, obsługiwany za pomocą przycisków, pozwala szybko dopasować moc światła wybierając spośród 5 trybów stałych, trybu migającego, wiązki czerwonej (Mactronic MONSTERLIGHT SINGLE, Mactronic MONSTERLIGHT MINI), podczerwieni (najaśnica MONSTERLIGHT MIDI IR) czy funkcji stand by (Matcronic MONSTERLIGHT MIDI). Ponadto niektóre z oferowanych modeli masztów oświetleniowych mają w zestawach dodatkowe dyfuzory zmieniające kolor światła. Jednak podstawowa, jednorodna wiązka posiada barwę białą, neutralną. Nie męczy ona wzroku, dobrze oddaje kolory i pozwala łatwo dostrzec kształty w przestrzeni. 

Dużym atutem mobilnego oświetlenia Mactronic MONSTERLIGHT jest nie tylko możliwość zastosowania w każdych warunkach, ale również długi czas pracy gwarantowany przez stabilne źródło zasilania. Niezależne od czynników zewnętrznych. Zastosowane w naszych najaśnicach akumulatory żelowe są bezobsługowe. Cechują się najwyższą wydajnością przez cały okres żywotności produktu. Nie ingerują w środowisko naturalne w takim stopniu jak popularne agregaty, a przy tym mają zdecydowanie większą odporność na ekstremalne temperatury, wszelkie uderzenia czy wibracje.

Wykorzystując wszelkie zalety najnowszych technologii stworzyliśmy dla Ciebie gamę wysokiej jakości produktów do zadań specjalnych. Kompaktowe najaśnice Mactronic MONSTERLIGHT zapewniają efektywne oświetlenie pola akcji, niezależnie od sytuacji.